DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Çin Sanal Alım Heyeti Ön Talep Bildirimi
( 15 Temmuz 2020 Çarşamba )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan (DEİK) alınan yazıda, Çin Ticaret Bakanlığı ve Çin Makine ve Elektrik Ürünleri İthalat ve İhracat Ticaret Odası işbirliğiyle 28 Temmuz - 7 Ağustos tarihleri arasında belirlenecek tarihlerde Çin makine ve elektrik ürünleri ticaretiyle ilgili zoom konferans sistemi aracılığıyla oturumlar ve Türk-Çinli firmalar arasında ikili görüşmeler organize edileceği ifade edilmektedir.

Yazıda devamla, ikili görüşmelerin ana konularının küçük çaplı sanayi makineleri, genel ekipmanlar, makine aletleri, elektronik ev aletleri, elektrikli aydınlatmalar, tarım makineleri parçaları, donanım yapı malzemeleri, tıbbi malzemeler vb. diğer imalat sanayi ürünleri olacağı belirtilmektedir.

Bu çerçevede, anılan görüşmelere katılmayı arzu eden üyelerimizin taleplerini, formda talep edilen detaylar İngilizce ve tam olarak doldurulmuş bir şekilde, en geç 17 Temmuz Cuma günü 12.00'ye kadar DEİK Asya Pasifik Bölge Koordinatörlüğü'ne (E-posta: asyapasifikbolgesi@deik.org.tr )iletmeleri beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Katılım Talep Formuna ulaşmak için tıklayınız
CCCME Bilgi Dokümanına ulaşmak için tıklayınız