DUYURULAR

FUAR VE HEYET // HATIRLATMADIR - Hollanda Hazır Giyim Sektörel Ticaret Heyeti
( 25 Nisan 2019 Perşembe )

Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliğimizce önemli ihraç pazarlarımız arasında yer alan Hollanda’nın Amsterdam şehrine yönelik bölgemiz hazır giyim ihracatının artırılması, sektör ile ilgili ticari ilişkilerin kurulması amacıyla 04-06 Kasım 2019 tarihleri arasında bir sektörel ticaret heyeti düzenlenecek olup, heyet katılımcısı firmaların Almanya, Belçika ve Hollanda merkezli firmalarla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirmesi planlanmaktadır.

Ticaret Bakanlığı’nın onay vermesi halinde; 2011/1 sayılı Pazar Araştırması Tebliğ’i kapsamında desteklenmesi planlanan heyetin taslak programı aşağıdaki bağlantı aracılığıyla iletilmekte olup, söz konusu heyete katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda detayları verilen hesaba 1.760-Euro olan (desteklenmiş ön finansmanı yapılmış tutar) katılım ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Katılım bedeline konaklama, ulaşım, tanıtım, transfer ve diğer organizasyonel giderler dahildir.

Anılan heyete katılmak isteyen firmalarımızın ödeme dekontu ile birlikte aşağıdaki bağlantılarda yer alan EKC2 ve EKC3 formlarını eksiksiz doldurulmuş olarak en geç 03 Mayıs 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Birliğimize e-posta yoluyla (e-posta: konfeksiyon@eib.org.tr ) iletmesi beklenmektedir.

Bilgilerine sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yrd.

Taslak Program

EKC2 Şirket Bilgi Formu
EK C3 Katılımcı Başvuru Formu

Hesap Bilgileri:

T.HALK BANKASI / ALSANCAK ŞUBESİ ŞUBE KODU: 731

Hesap No : 2P000163 (EURO Hesabı)

Iban No : TR40 0001 2009 7310 002P 0001 63 (EURO Hesabı)

HEYETE İLİŞKİN DİĞER BİLGİLER:

1. “2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği” tebliği çerçevesinde gerçekleşecek söz konusu heyet katılımcılarının şirket ortağı ya da şirketin SGK'lı çalışanı olması gerekmektedir.

2. Heyete katılım sağlayacak tüm temsilcilerin grup ile beraber hareket etmesi zorunludur. Aksi takdirde ilgili harcamalar teşvik kapsamı dışında kalacaktır.

 


Ayrıntılı Bilgi İçin: İbrahim Paşayiğit