DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Fashion Prime Manufacturing Fuarı
( 17 Temmuz 2019 Çarşamba )

9-11 Eylül 2019 tarihlerinde İZFAŞ tarafından 3. defa organize edilecek olan Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri fuarı kapsamında İZFAŞ ile Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği işbirliğinde fuar içerisinde üretici firmalar ile yerli-yabancı hazır giyim markalarının bir araya geleceği bir “manufacturing” bölümü açılacaktır. Yeni kurulan alana İZFAŞ tarafından İzmir ve İstanbul’da faaliyet veren mümessil firmalar ile Almanya ve Polonya’dan alıcıların davet edileceği belirtilmektedir.

Anılan bölümde 25 adet imalatçı-ihracatçı üye firmamızın yer alması planlanmakta olup, fuarda yer almak isteyen firmalarımızın aşağıda iletilen hesap numarasına daha sonra iade edilmek üzere 1.000-TL ön ödeme yapması ve aşağıda yer alan başvuru linkinden kayıt yaptırması gerekmektedir.

Belirtilen ön ödeme tutarlarının katılımcılara geri ödenebilmesi amacıyla katılımcılarımızın hesap bilgilerinin konfeksiyon@eib.org.tr adresine iletilmesi beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yrd.

Not:

- 25 firmanın belirlenmesi hususunda ilk ödeme yapan firmalara öncelik verilecektir.

- 25 firma ile tek sayfalık sadece bilgilerinin alınacağı ödeme kısmına ücretsiz yazılacak olan aşağıdaki linkten ulaşılabilen sözleşme imzalanacaktır. İmzalı sözleşmenin konfeksiyon@eib.org.tr adresine mail atılması gerekmektedir.

- Ödeme yapılırken dekont açıklama bölümüne “Fashion Prime Fuarı katılım bedelidir” yazılmalıdır.

EİB HESAP BİLGİLERİ:

TÜRKİYE İŞ BANKASI / YENİ LİMAN ŞUBESİ ŞUBE KODU: 3427

Hesap No : 369195 (TL Hesabı)

IBAN : TR56 0006 4000 0013 4270 3691 95 (TL Hesabı)

Başvuru için tıklayınız.

Fuar Broşürü

Katılım Sözleşmesi


Ayrıntılı Bilgi İçin: İbrahim Paşayiğit