DUYURULAR

FUAR VE HEYET // BAHREYN TİCARET HEYETİ, 2-5 KASIM 2019
( 03 Eylül 2019 Salı )

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda; T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda 2 – 5 Kasım 2019 tarihleri arasında Bahreyn’e Ticaret Heyeti düzenleneceği, Manama şehrini kapsayacak olan söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Bahse konu heyete mücevher, gıda, mobilya, inşaat malzemeleri, otomobil yedek parçaları, elektrikli ve elektronik makineler, beyaz eşya, tekstil, hazır giyim ve yazılım sektörlerinde faaliyet gösteren, uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılımlarının faydalı olacağı bildirilmekte olup, heyete son başvuru tarihinin 04 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitiminin olduğu belirtilmektedir.

Söz konusu heyete katılmak isteyen firmaların https://bit.ly/2L2tADJ adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra, organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderlerinden oluşan 7.566,00 TL tutarındaki katılım ücretini Türkiye İhracatçılar Meclisi’ nin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) IBAN: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61 numaralı hesaba yatırması ve ödeme dekontunun nebilemercan@tim.org.tr adresine e-posta atmaları gerektiği bildirilmekte olup heyet katılımı kesinleştikten sonra ücret iadesinin yapılamadığı belirtilmektedir. Heyet taslak programı hakkında bilgi alacağınız bağlantı aşağıda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Bahreyn Ticaret Heyeti Taslak Programına Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Tanju Kahraman