DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Leather & More Fuarı - Alım Heyeti Başvurusu Hk.
( 18 Ocak 2019 Cuma )

Ticaret Bakanlığı’nın tanıtım faaliyetleri kapsamında, potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızın arttırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, müşterek yatırım imkanları için gerekli ortamın yaratılması amacıyla Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde İZFAŞ tarafından düzenlenecek olan Leather & More 2019 İzmir Fuarı'na yönelik olarak bir Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Yunanistan’da yerleşik ithalatçı olan ATOUSDK ve BOUSOUNİ MARIA isimli firmalar ile Rusya’da yerleşik MAXIMA GROUP firması, anılan fuarı ziyaret etmek, deri giysi ve deri ürünleri imalatçısı / ihracatçısı firmalarımız ile ikili görüşmelerde bulunmak üzere İzmir’i ziyaret edecektir.

Firma ile ikili görüşmeler, 22 Ocak 2019 Salı günü 10.00-18.00 saatleri arasında Fuar İzmir B holünde yer alan Hosted Buyer Lounge alanında yapılacaktır. İkili görüşme gerçekleştirmek üzere randevu talep eden üyelerimizin aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmak suretiyle en geç 21 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 16:00’a kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru formunu doldurup, rezervasyonu sonlandır tuşuna bastığınızda firmanızın randevu saatleri ekrana gelecektir. Ekrandaki randevu saatlerinin çıktısını almanız ve randevu saatinizden en az 10 dakika önce görüşme alanına gelmeniz gerekmektedir. Genel Sekreterliğimizce randevularınıza ilişkin ayrıca bir bilgilendirme mesajı gönderilmeyecektir.

Bilgilerinize sunulur.

Kemal COŞKUN
Genel Sekreter V.

Başvuru Formu için tıklayınız


Ayrıntılı Bilgi İçin: Haldun Sayı