DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Shoexpo Alım Heyeti
( 17 Nisan 2019 Çarşamba )

Potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızın arttırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, müşterek yatırım imkanları için gerekli ortamın yaratılması amacıyla Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde İzfaş tarafından düzenlenecek olan “Shoexpo İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı”na yönelik olarak bir Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu alım heyeti ikili iş görüşmeleri kapsamında İzmir’i ziyaret edecek firma listesi ve ilgilendikleri ürün grupları ekte sunulmaktadır.

Firma ile ikili görüşmeler, 24 Nisan 2019 Çarşamba günü 10.00-18.00 saatleri arasında Fuar İzmir Buyers Lounge alanında yapılacaktır. İkili görüşme gerçekleştirmek üzere randevu talep eden üyelerimizin aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmak suretiyle en geç 19 Nisan 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru formunu doldurup, rezervasyonu sonlandır tuşuna bastığınızda firmanızın randevu saatleri ekrana gelecektir. Ekrandaki randevu saatlerinin çıktısını almanız ve randevu saatinizden en az 10 dakika önce görüşme alanına gelmeniz gerekmektedir. Genel Sekreterliğimizce randevularınıza ilişkin ayrıca bir bilgilendirme mesajı gönderilmeyecektir.

Bilgilerine sunulur. 


Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yrd.

Firma isimleri ve ürün grupları

Başvuru Formu için tıklayınız


Ayrıntılı Bilgi İçin: Haldun Sayı