DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Saraybosna Helal Fuarı
( 07 Ağustos 2018 Salı )

İstanbul Ticaret Odası’nın yazısına atfen Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazıda, Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da 27-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Saraybosna Helal Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmiştir.

Anılan yazıda devamla, ülkemiz ile Bosna Hersek arasındaki coğrafi, sosyal, tarihi yakınlık, iki ülke arasında imzalanan Serbest Ticaret Anlaşmaları, Türk ürünlerine karşı duyulan yakın ilgi, ülkemiz ürün ve hizmetlerinin Bosna Hersek için taşıdığı büyük potansiyel, BosnaHersek’te helal sertifikasyonuna sahip ürün ve hizmet trendinin giderek yükseldiği ve ülkemizde Helal Akreditasyon Merkezi’nin kurulması noktalarından hareketle, daha önce de 6defa Türk Ürünleri Fuarı gerçekleştirildiği ve 2015 yılında Saraybosna İş Forumu’na iştirak edildiği ifade edilmiştir.

Söz konusu fuarda helal sertifikalı ürün ve hizmetlere yer verilecek olup, fuar m2 katılım bedeli tüm hizmetler dahil 960 TL’dir.

Fuara katılmayı talep eden firmaların ekte yer alan başvuru formunu doldurarak İstanbul Ticaret Odası’na iletmeleri beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

 

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

EKLER:

1) Fuar Tanıtımı (1Sayfa),

2) Sözleşme (1 Sayfa).


Ayrıntılı Bilgi İçin: Sertaç Aydoğan

-- DUYURU_00009676.pdf
-- SOZLESME_00009677.pdf