DUYURULAR

TOPLANTI // Dünya Süt Zirvesi
( 13 Eylül 2019 Cuma )

T.C. İzmir Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden alınan bir yazıda, her yıl farklı bir üye ülkenin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Dünya Süt Zirvesi’nin (World Dairy Summit) 23 – 26 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul'da Hilton Bomonti Hotel ve Kongre Merkezi'nde yapılacağı bildirilmektedir.

Aynı yazıda devamla, Dünya Süt Zirvesine ulusal ve uluslararası alanda sektöre yön veren tüm paydaşların katılım sağladığı, zirve katılımcı profilinde; ulusal ve uluslararası süt sanayicilerinin CEO, üst düzey yetkilileri ve çalışanları, süt üreticileri ve üretici temsilcileri, sektörde faaliyet gösteren tedarikçiler, akademisyenler ve kamu temsilcileri gibi sektörün tüm paydaşlarının bulunduğu ve zirve IDF'in çalışma alanları olan Gıda Standartları, Çiftlik Yönetimi, Hayvan Sağlığı ve Refahı, Süt Politikaları, Pazarlama, Süt Bilimi ve Teknolojisi gibi bilimsel oturumlar ve sosyal etkinliklerden oluştuğu ifade edilmektedir.

Söz konusu zirveye katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda iletişim bilgileri yer alan Ulusal Süt Konseyi ile iletişime geçmeleri beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

 

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Vekili

İletişim Bilgileri:

Telefon: 0 312 2860855

E-Posta: bilgi@ulusalsutkonseyi.org.tr

Web Sitesi: www.ulusalsutkonseyi.org.tr


Ayrıntılı Bilgi İçin: Sertaç Aydoğan