DUYURULAR

TOPLANTI // Maden Genel Kurul/Çalışma Yılı Raporu
( 25 Nisan 2019 Perşembe )

İlgi: 19.04.2019 tarih ve 2848 sayılı duyurumuz

 

Bilindiği üzere, Ege Maden İhracatçıları Birliğinin 2018 yılı Olağan Genel Kurulunun 19 Nisan 2019 Cuma günü saat 16:00’da gerçekleşmesi öngörülen ilk toplantısında yeterli çoğunluk sağlanamaması sebebiyle ikinci toplantı tarihi olan 26 Nisan 2019 Cuma günü saat 14:30’da çoğunluk aranmaksızın (en az 30 üyenin katılımıyla) gerçekleştirileceği bildirilmişti.

Genel Kurul Toplantısı öncesinde Genel Kurul katılımcılarımıza saat 12:30’da Tavacı Recep Usta Alsancak Restoran’da öğle yemeği verilecek olup, Genel Kurul Toplantısına temsilci bildiriminde bulunan ve aynı zamanda hazirun listesinde yer alan kişiler katılabilecektir.

Genel Kurul Toplantısına katılacak olan firma temsilcilerinin söz konusu tarih ve saatte Genel Kurula katılacak üyelerin kimlikleri ile birlikte Hizmet Binamızda (Atatürk Caddesi No:382 Alsancak 35220 İzmir) hazır bulunmaları gerekmektedir.

Genel Kurul toplantısı için firma temsilcilerimiz Birliğimize aracı ile gelmesi halinde, Birliklerimizin karşısında yer alan VAK-DES ücretli otoparka aracını park ederek, toplantı bitiminde EİB Güvenlik Bankosundan otopark çıkış fişi alarak, otopark görevlisine ilk girişte alınan fiş ile sunulması sonrasında herhangi bir ücret ödemeden park alanından ayrılabileceklerdir. Bu uygulama; hizmet binamızın hemen karşısındaki otoparkımıza bitişik (Liman Yolcu Salonu ve DHMİ binasının oradaki) otoparklarda geçerli olacaktır.

Diğer yandan, Birliğimizin 2018/2019 dönemi Çalışma Raporuna aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

 


İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Ek: 2018/2019 Dönemi Çalışma Raporuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin: Emre Gulaçtı