DUYURULAR

SEKTÖREL DUYURU // MARBLE FUARI ALIM HEYETİ HK.
( 25 Mart 2019 Pazartesi )

Ticaret Bakanlığı’nın tanıtım faaliyetleri kapsamında, potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızın arttırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, müşterek yatırım imkanları için gerekli ortamın yaratılması amacıyla Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde İzfaş tarafından düzenlenecek olan Marble 2019-25. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'na yönelik olarak bir Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Tunus, Bulgaristan, Yunanistan, Bahreyn’de yerleşik ithalatçılardan oluşacak heyet, anılan fuarı ziyaret etmek, imalatçı / ihracatçı firmalarımız ile ikili görüşmelerde bulunmak ve tesis ziyaretleri gerçekleştirmek üzere İzmir’i ziyaret edeceklerdir.

Söz konusu organizasyona iştirak edecek ve şu ana kadar Birliğimize ulaşan ithalatçı firmaların isimleri ve ilgilendikleri ürün grupları ekte sunulmuştur.

Alım Heyeti ile ikili görüşmeler, 28 Mart 2019 Perşembe günü 10.00-17.00 saatleri arasında Fuar İzmir C Holü Buyers Lounge 2 Alanındayapılacaktır.

Bu itibarla bahse konu Alım Heyeti ile ilgilenen ve ithalatçı firmalarla 28 Mart 2019 tarihinde yukarıda belirtilen mekânda ikili görüşme gerçekleştirmek üzere randevu talep eden üyelerimizin en geç 25 Mart 2019 Pazartesi günü saat 17:30’akadar aşağıdaki linkte yer alan formdan görüşmek istedikleri firmaların randevularını seçip sonrasında gelecek bilgi formunu doldurarak kaydetmeleri gerekmektedir.

Ayrıca başvuru formunu dolduran üyelerimizin randevu saatlerinin çıktısını alarak randevu saatinden en az 10 dakika önce görüşme alanına gelmesi gerekmektedir. Genel Sekreterliğimizce randevularınıza ilişkin ayrıca bir bilgilendirme mesajı gönderilmeyecektir.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL

Genel SekreterYrd.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız
Firma Bilgisi İçin Tıklayınız


 

 

 

 

Ayrıntılı Bilgi İçin: Gizem Aksu