DUYURULAR

FUAR VE HEYET // FUAR DAVETİ
( 09 Ağustos 2019 Cuma )

St. Petersburg Ticaret Ataşeliğinden Genel Sekreterliğimize iletilen yazıda, Rus Expo Kongre ve Fuar Şirketinden alınan 02/08/2019 tarihli davet yazısında, Türk firmalarının, 29-30 Ekim 2019 tarihinde düzenlenecek olan CITY BUILD RUSSIA 2019 fuarına katılımları için bilgilendirilmesi talep edildiği belirtilmektedir.

Bahse konu yazıda, söz konusu fuarın, Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası ile St. Petersburg Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklendiği, Rusya, Kazakistan, Çin, Tunus, İran, Finlandiya, Belçika ve Polonya'dan olmak üzere, 150'den fazla üretici firma ve 60'a yakın perakende zincirinin fuara katılım sağlayacağı, Organizasyonun fuar, iş programı ve satın alma görüşmelerini kapsadığı, federal perakende zincirleri, proje ve mimarlık büroları, tasarım stüdyoları, yapı malzemeleri toptancıları ve iş geliştiricileri ile katılımcılar arasında ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği hususlarına yer verilmektedir.

Bahse konu fuara ilişkin program, bilgiler ve görsellerin bulunduğu davet yazısının Rusça ve İngilizce örneklerine yazımız ekinde yer verilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Davet Yazılarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

 


 

Ayrıntılı Bilgi İçin: Gizem Aksu