Duyurular

TOPLANTI // EHKİB Genel Kurul Toplantısı - Hazirun Listesi

1 Nisan 2024 Pazartesi


Bilindiği üzere, Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin 2023 Yılı Olağan Genel Kurul toplantısının ilkinin 02 Nisan 2024 Salı günü saat 17:00’da, ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde ise ikinci toplantısının 3 Nisan 2024 Çarşamba günü saat 17:00’da Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binasında (Atatürk Caddesi No: 382 35220 Alsancak/İZMİR) yapılacağı ilgide kayıtlı duyurularımız ile bildirilmişti.

Üyelerimizle yapılan görüşmeler neticesinde, Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ilk toplantı tarihi olan 2 Nisan 2024 Salı günü Saat 17:00’de gerçekleştirebileceği anlaşılmıştır.

Genel Kurul Toplantısına, temsilci bildiriminde bulunan ve aynı zamanda aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilen hazirun listesinde yer alan kişiler katılabilecektir. Genel Kurul Toplantısına katılacak olan firma temsilcilerinin söz konusu tarih ve saatte, kimlikleri ile birlikte Hizmet Binamızda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Birliğimizin 2023/24 dönemine ait faaliyetlerini içeren çalışma raporuna aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

 

Dr. Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Hazirun Listesine ulaşmak için tıklayınız.

Çalışma Raporuna ulaşmak için tıklayınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Esra Erkumlar