FUAR VE HEYET // Kazakistan-Özbekistan Doğaltaş Sektörel Ticaret Heyeti

26 Ocak 2023 Perşembe

Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulumuz, doğal taş sektöründe Dünyada önemli ülkelerinden Kazakistan ve Özbekistan’a yönelik, 12-17 Mart 2023 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığımızdan da onay alınması durumunda Kazakistan-Özbekistan Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonunun düzenlenmesine karar vermiştir.

Ekte taslak programı sunulan organizasyonun yol, konaklama, şehir içi transferler ve ikili iş görüşmeleri organizasyonu ile ilgili tüm giderler dahil olmak üzere kişi başı yaklaşık maliyetinin desteksiz (devlet desteği düşülmüş) 1.250 USDolması öngörülmektedir.

Kontenjanın 20 katılımcı ile sınırlı olduğu Doğaltaş Sektörel Ticaret Heyeti Programına katılmak isteyen üyelerimizin (şahıs firmaları hariç*) aşağıda detayları verilen hesaba katılım ücretlerini yatırmaları; ödeme dekontuyla birlikte yine aşağıdaki bağlantılarda yer alan “Şirket Bilgi Formu” ve “ Başvuru Formu”nu doğru ve eksiksiz doldurarak 02 Şubat 2023 Perşembe Günü 17:00’a kadar Birliğimize e-posta yoluyla (e-posta: maden@eib.org.tr) iletilmesi beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Heyet Programı

A1 Şirket Bilgi Formu

Başvuru Formu

Hesap Bilgileri: Vakıfbank

Hesap No: 00158048010852402 [USD]

Iban: TR87 0001 5001 5804 8010 8524 02

Hesap Adı: Ege Maden İhracatçıları Birliği

Not:

1) Şahıs firmaları ihracat desteklerinden yararlanamamaktadır.

2) Ticaret Heyetine katılacak firmalarımızın DYS (Destek Yönetim Sistemi) kaydı olması zorunludur.

3) Heyete katılım için kontenjan sınırlı sayıda olup yoğun talep olması durumunda; başvuruda bulunan firmanın heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi hususu ve heyet katılım bedelini yatırdığı tarih dikkate alınacaktır.

4) Ege Maden İhracatçıları Birliğine (EMİB) üye olma ve EMİB tarafından düzenlenen daha önceki heyetlerimize katılım sağlamayan veya göreceli olarak daha az sayıda heyete katılım sağlamış olan firmaların önceliği hususları katılımcı firmaların belirlenmesinde dikkate alınacaktır.

5) EMİB tarafından vize alımına ilişkin herhangi bir organizasyon yapılmayacak olup vize başvurusu yapılacak firmalara davet yazısı ve vize kolaylık yazısı EMİB tarafından sağlanacaktır.

6) Heyete katılacak temsilcinin firma ortağı veya firma SGK’lı çalışanı olması gerekmektedir

7) Program taslak olarak hazırlanmıştır. Heyet tarihine kadar program nihai haline getirilecektir.

8) Kontenjanın sınırlı olması nedeniyle her firmadan 1 temsilcinin katılması beklenmekte olup katılımcı sayısının kontenjanın altında olması durumunda aynı firmadan 2. Temsilcinin katılımı mümkün olacaktır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Kaan Ceylan