EĞİTİM/SEMİNER // İş Etüdü ve Hat Dengeleme Eğitimi Hk.

27 Ocak 2023 Cuma

Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği organizatörlüğünde firmalarımızın özellikle üretim departmanlarında çalışan Üretim Mühendisi, Bant Verimlilik Teknikeri ve Bant Ustalarına yönelik mesleki yeterliliklerinin arttırılması amacıyla kapsamlı bir “İş Etüdü ve Hat Dengeleme” eğitim programı planlanmaktadır.

Bu kapsamda, sektörün söz konusu ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla üye firmalarımızın çalışanlarına yönelik Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksekokulu akademisyenleri tarafından 2 ay sürecek “İş Etüdü ve Hat Dengeleme” eğitim programı 15 Şubat 2023- 12 Nisan 2023 tarihlerinde her Çarşamba 12.30-16.30 saatleri arasında Emel Akın Meslek Yüksekokulu’nda uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir.

Programın amacı firmaların ilgili bölümlerinde çalışanların üretimde verimliliği artırmaya yönelik; etüt hesaplamaları, uygulamaları ve bant dengeleme konularında gerekli donanıma sahip olmalarını sağlamaktır.

Katılım ücreti 1.500 TL’dir ve katılım 15 kişi ile sınırlıdır. İlk başvuran firmalar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

Eğitim içeriği ve detaylar aşağıdaki bağlantı ile iletilmekte olup katılmak isteyen firmaların aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla taleplerini iletmeleri beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

-Katılım talebi için tıklayınız.

-Eğitim içeriği için tıklayınız.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Esra Erkumlar