FUAR VE HEYET // 19. Malezya Uluslararası Helal Fuarı Duyurusu

11 Ocak 2023 Çarşamba

Kuala Lumpur Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği'nin yazısına atıfla; Ticaret Bakanlığı’ndan alınan yazıda, 19. Malezya Uluslararası Helal Fuarı'nın (MIHAS), 12-15 Eylül 2023 tarihlerinde Kuala Lumpur’da gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Aynı yazıda devamla, 2022 yılında düzenlenen 18. MIHAS’ta, 32 ülkeden gıda teknolojileri, ilaç, kozmetik, turizm ve İslami finans gibi sektörlerde faaliyet gösteren toplam 620 firma ürünlerini sergilendiği, Kuveyt, Endonezya ve Tayland başta olmak üzere 90 ülkeden yaklaşık 32 bin ziyaretçi söz konusu fuarı ziyaret ettiği, ayrıca MIHAS ile eş zamanlı olarak helal ekonomisi ile ilgili konularda 20 ayrı konferans düzenlendiği belirtilmektedir.

Bu kapsamda adı geçen fuara katılmak isteyen firmalarımıza ana organizatör tarafından 31 Ocak 2023 tarihine kadar katılım olması ve kayıt yapılması durumunda %30 indirim yapılacağı belirtilmiş olup, fuara ilişkin detaylı bilgilerin https://www.mihas.com.my/website/ adresi aracılığıyla edinilebileceği, ayrıca fuarın 2023 yılı Bireysel Katılımı Desteklenen Sektörel Nitelikli Uluslararası Fuarlar Listesi'nde yer aldığı ifade edilmektedir.

Söz konusu fuara ilişkin yerleşim planı ve ilgili dokümanlar ekte yer almaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

Serap ÜNAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Ekler:
1-
Fuar Raporu,
2- Broşür,
3- Özet Bilgi,
4- Stant Maliyeti,
5- Yerleşim Planı.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Gülce Kolat